v ,

Tento domácí lék Vám pomůže zhubnout až 4 kilogramy za jeden týden. Ingredience máte všechny doma!

Lidé, kteří mají v určitých oblastech problémy se ztrátou tělesné hmotnosti nebo se chtějí zbavit nějakého nadbytečného tuku, mohou považovat tento přírodní domácí lék za svou nejlepší alternativu, protože nejenže jim pomůže dosáhnout svého vysněného cíle, ale také podpoří jejich celkové zdraví.

Skládá se z nejzdravějších přírodních složek: skořice, organického citronu a syrového medu.

Suroviny potřebné pro vytvoření tohoto „hubnoucího elixíru“ najdete na druhé stránce příspěvku

Co budeme potřebovat:

  • Lžíce medu
  • Šťáva z půlky citronu
  • Čajová lžička skořice
  • Sklenici teplé vody
 Postup přípravy:

Dejte med a citronovou šťávu do sklenice, přidejte skořici a dobře promíchejte. Míchá se, až se směs stane homogenní –  pak můžete přidat teplou vodu.

Užívání: Směs konzumujte ráno na prázdný žaludek místo snídaně.

Zdravotní přínosy tohoto domácí léku

Když se smíchá med, citrónová šťáva a med v teplé vodě vytváří kombinaci, která může podpořit ztrátu váhy, eliminovat toxiny z našeho těla, zlepšit naše trávení a ještě mnohem více!

Je to ještě lepší, protože citronová šťáva obsahuje pektin, který je známý pro svou schopnost způsobovat sytost a zabraňuje také chuti k jídlu!

Pokud tento nápoj konzumujete pravidelně, vytvoříte si alkalické prostředí ve vašem těle, a proto bude pro Vaše tělo mnohem jednodušší rozbíjet tuky.

Skořice zase napomáhá k efektivnějšímu rozpadu sacharidů a reguluje produkci inzulinu.

Tento přírodní lék rovněž způsobuje pocit plnosti po dlouho dobu a proto vám zabrání přílišné konzumaci a celkovému přibírání na váze!

 

Autor: admin

Vyměňte drahé aviváže za tento levný domácí recept: Změnu uvidíte už po prvním praní!

Moje léty ověřená rada, jak odmastit kuchyňské utěrky bez vyváření a zcela bez práce: Funguje to i na mastné skvrny na oblečení!