v , ,

Tento dům se nachází v Kolumbii, “Casa Terracota” byl postaven pomocí terakoty, výsledek je působivý

V obci Villa de Leyva, Kolumbie, se nachází dům s velmi originální architekturou. Jeho architekt Octavio Mendoza pojmenoval Casa Terracota. Terakotový dům, který láká velké množství návštěvníků. Mezi kreativitou, detaily a uměním je dům překvapující.

Tento dům o rozloze 500 m2 není jako všechny ostatní domy. Tento druh domu, zvaný troglodyt, se objevil v pravěku. Obecně řečeno, tyto typy stanovišť nemají primární využití , ale spíše náboženské funkce v mnoha společnostech. Zde se Octavia Mendoza, jeho architekt, rozhodl, že tento dům učiní ódou na umění a architekturu.

Sníte o útěku? Do fantastického světa? Octavio Mendoza nabízí možnost. Po 14 letech tvrdé práce skončila jeho práce, kterou nazývá „svým projektem života“, což dokazuje, že z primárních materiálů můžeme vytvořit obytné plochy. A v neposlední řadě. Žít pod obrovskou hmotou země, co je originálnější? „Přemýšlejte o tom tímto způsobem. V opuštěných místech (které existují na celé planetě) je půda ideální pro tento typ architektury. To znamená, že pro všechny tyto regiony by takový systém mohl poskytnout bydlení milionům rodin, “řekl architekt.

„To znamená, že vždy podporujeme vytváření alternativních návrhů pro využití a výzdobu prostorů tohoto terakotového domu: vše s pomocí těchto čtyř základních prvků přírody. Za tímto účelem jsme v neustálém kontaktu s řemeslníky, umělci, architekty, designéry a dalšími zájemci, kteří nám mají pomoci projekt dále posunout. “

Necháme vás objevit toto stvoření stejně krásné jako singulární:

Autor: admin

Tento plovoucí dům na Seattle Bay (Washington) vás ohromí svým komfortem

POUZE 3 % ŽEN VĚDÍ O TOMTO SKVĚLÉM TRIKU DO DOMÁCNOST“: MY SI BEZ NĚJ NEDOKÁŽEME PŘEDSTAVIT ANI DEN