v ,

Tento muž přišel na pohřeb v šatech. Až zjistíte proč, zlomí vám to srdce vejpůl…

Lidé často soudí ostatní na základě prvního dojmu, což ovšem není ta nejlepší taktika. Je důležité znát i okolnosti kolem a možná i díky nim bude celá situace vypadat úplně jinak. Když se podíváte na následující fotky, nejspíš vás okamžitě napadne, proč ten blázen je na pohřbu oblečen takto?

Jenže za tím vším se skrývá něco opravdu obdivuhodného. Přinášíme vám totiž příběh dvou velmi dobrých kamarádů, kteří byli jako bratři. Když se Kevin Elliot rozhodl jít na misi do Afganistánu, dohodl se se svým nejlepším kamarádem Barrym Delaneyem na tom, že když mu půjdu na pohřeb, tak jedině v těch nejošklivějších šatech na světě. Pro ně to byla v té době legrace, proto si na to společně i plácli.

Celou dobu, co byl Elliot pryč, udržoval neustálý kontakt jak se svou rodinou, tak i s Barrym. Bohužel o 3 roky později musel Barry svůj slib, který si společně v legraci dali, dodržet – Kevin na misi zemřel.

Pro někoho to možná na první dojem působí nevhodně a jako projev ohromné neúcty, jenže pro Barryho to bylo něco víc. Byl to slib, který dal svému kamarádovi a ten musel dodržet!

Už podle fotek můžete poznat, jak pevné a upřímné bylo přátelství mezi těmito kamarády a jak silně ztráta Kevina Barryho zasáhla.

 

 

Autor: admin

Lepidlo na boty ? Velmi kreativní. Skvělý nápad!

VIDEO: Podvodnice s falešným průkazem vyloudila z prodavačky pět tisíc