v

Toto jahodové osvěžení, kde se ani nezdržujete s pečením, Vás ohromí

Tento dezert již můžeme považovat za první vlaštovku léta, i když léto je ještě velmi daleko. Lehký ovocný dezert potěší každého člena rodiny a také každou návštěvu.

Recept už nemůže být jednodušší. Jednoduše řečeno, množství surovin se nedá nadiktovat. Vše je na Vašem vlastním uvážení a rozhodujete si o něm sami.

Postup přípravy

1) Zapékací misku nebo jinou mísu, kterou jste si pro dezert zvolili, si vyložte potravinářskou fólií. Do ní dejte pokrájené jahody.

2) Ve vodě si rozpusťte želatinu.

3) V jiné míse si rozmíchejte tvaroh s cukrem. My jsme použili 500 g tvarohu, 8 lžic cukru krystal a 3 balíčky vanilkového cukru. Namíchali jsme ručním šlehačem do hladka.

4) Nyní si zalijte jahody želatinou a dejte do lednice vychladit.

5) Vytáhněte vychlazené jahody a ztuhlou želatinu. Navrstvěte na ně tvarohový krém. Pěkně to zarovnejte, jako na obrázku.

6) Přicházejí na řadu potravinářské piškoty. Můžete dát i dětské piškoty. Poklademe nimi tvaroh. Zafixujeme fólií a dáme na několik hodin chladit do lednice.

 

7) Potom vytáhneme. Když dezert vyklopíme z mísy, je obrácený. Tedy jahodové patro je nahoře. A o to nám samozřejmě šlo.

Sdílejte tento jednoduchý recept na jahodové pokušení i s vašimi přáteli! Určitě si na něm také pochutnají!

Autor: admin

Jedinečný trik, jak se zbavit bolesti kolen. Postupujte následovně..

Nejlepší dírkovaný pudinkový šlehačkový koláč, jaký jsem kdy jedla. Je fantastický!