v , , ,

Toto je nový hit pro hubnutí a detoxikaci. Pijte tento nápoj a štíhlejší budete již za čtyři dny!

Určitě jste už slyšeli o množství přínosů pro zdraví a hubnutí, které nabízí pravidelné ranní pití vody s čerstvou citronovou šťávou. I my jsme už o ní psali.

 V poslední době se však světem šíří další úžasný recept, který má údajně pro hubnutí a detoxikaci těla ještě mnohem lepší výsledky. Dnes vám na něj prozradíme recept.

Recept na detoxikaci a hubnutí

Jde o směs vody, grapefruitové šťávy a léčivé bylinky rozmarýnu. O grapefruitu je známo, že má výborné účinky na zrychlování metabolismu a spalování kalorií.

Grapefruit také na sebe váže mnohé toxické látky a pomáhá je vyplavovat z těla ven, čímž podporuje účinnou detoxikaci.

Pokud se však grapefruit doplní o rozmarýn, vznikne kombinace, která má ještě několikanásobně vyšší účinky. Rozmarýn vám přinese jeden extra bonus navíc v podobě 2 krát lepší paměti.

Celkově vám tento recept nejenže dramaticky zrychlí metabolismus, ale k tomu vás ještě i výborně občerství a dodá plno energie do života. Únava a vyčerpanost se tak stanou minulostí.

ingredience

K tomuto receptu budete potřebovat následující suroviny:

  • 1 sklenice (2 dcl) čisté vody
  • čerstvou šťávu z 1/2 grapefruitu
  • 1 gram sušeného rozmarýnu, což je necelá čajová lžička

Příprava je vskutku jednoduchá.

 

Smíchejte všechny suroviny ve sklenici a hned to vypijte. Nejlepší je tento nápoj pít na prázdný žaludek, alespoň 30 minut před jídlem.

užívání

Užívat ho můžete 1 až 3 krát denně, podle toho, jak rychle chcete zhubnout a detoxikovat své tělo. Před každým užitím si udělejte čerstvou dávku.

Délka užívání není stanovena. Pro detoxikaci se doporučuje alespoň 3 dny, pro hubnutí, dokud nedosáhnete vaší vytoužené váhy.

Neužívejte to však více než 3 krát denně, protože maximální denní dávka sušeného rozmarýnu je okolo 4 až 6 gramy na den a nedoporučuje se ji překračovat.

Jaké výsledky očekávat a na co si dát pozor

Obvykle během 12 dní dosáhnete úbytku na váze kolem 5 kilo. Samozřejmě, závisí to i na tom, co jiného konzumujete, jak moc se hýbete a podobně.

Pokud užíváte léky na cholesterol, kašel, krevní tlak, sedativa, hormony, léky na srdeční rytmus, epilepsii, zlepšení erektilní funkce nebo léky na alergie, tak se o užívání grapefruitu poraďte se svým lékařem.

Grapefruit totiž může uvedené léky ovlivnit, proto se v uvedených případech nedoporučuje ho konzumovat.

Autor: admin

Celou rodinu jsem nakrmila pomocí 200 g mletého masa. Tento recept je hotovou záchranou!

Nakoupil v Ikea levné skřínky a pustil se do práce. Až uvidíte výsledek, budete to chtít doma také!