v ,

Toto jsou věci, které mužům na ženách přijdou naprosto odporné. Ženy, dejte si na ně pozor!

Samozřejmě, jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Existují muži, kterým se věci, které v dnešním článku najdete, jednoduše líbí. Není jich však moc a většina mužů tyto věci považuje za nechutné. Pojďme se na ně společně podívat.

Pokud je děláte, měly byste okamžitě přestat!

Nevkusné obočí – Ano, upravené obočí je základ vzhledu každé ženy, ale některé ženy se o své obočí neumí starat a většinou nemají žádnou soudnost. Muži milují přirozenost, ne přehnanou péči o vzhled, která většinou končí katastrofálně.

Tanga – Věřte nebo ne, většina mužů je naprosto nenávidí. Muži si dokáží představit tanga jen u žen, které mají pevné pozadí – poté vypadají tanga pěkně, jinak ne. Vidět ženu s celulitidou v tangách není pro žádné muže příjemným pohledem.

 – Když jde o obyčejné gelové jednobarevné nehty, je to v pořádku. Pokud má však žena dlouhé a přezdobené drápy, je to opravdu nechutné. Jak jsme psali výš, muži milují přirozenost.

Nevkusné tetování – Tak například takový motýl nad zadkem správně vyjadřuje pojem “nevkusné tetování”.

Tuna makeupu – Budeme se opět opakovat, ale muži opravdu milují přirozenost. Proti normálnímu nánosu mejkapu nic nemají, ale pokud to žena opravdu přehání, je to k smíchu.

Turecké kalhoty – Tyto kalhoty se v posledních letech staly opravdovým hitem a muži nechápou proč. Mužům se tyto kalhoty na ženách nelíbí, protože ženám v nich není vidět zadek.

Našpulené rty – Duckface, neboli kachní pysk. Muži naprosto nenávidí ženy, které špulí své rty a následně se takto fotí.

Kalhoty s vysokým pasem – Tyto kalhoty sluší jedině ženám s dokonalými křivkami, jinak všem ostatním dělají velký zadek.

 
 

Autor: admin

Komentáře

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Načítání…

0
Příprava domácích koblihů

Už nikdy si v obchodě nekoupíte ani koblihu. To vám garantujeme. Až vyzkoušíte tento recept, najednou zjistíte, že ty kupované jsou od domácí varianty chuťově na míle vzdáleny!

Muka vdovy Ivany gradují: Je to horší, než se čekalo