v ,

Toto opakujte jednou týdně a omládnete o 10 let!

Japonci vědí jak vypadat mladě. Tentokrát Vám odhalí blahodárné účinky rýže, ať už jde o rýžový olej, rýžovou vodu nebo rýžovou mouku. Všechny tyto ingredience Vaši tvář dokonale omladí.
Rýže může pozměnit strukturu a vzhled pleti, vyhladit jí a odstranit černé tečky. Rýže je super i v jídelníčku, protože je bohatým zdrohej linolové kyseliny. Dále pomáhá tvořit kolagen v kůžu a tím redukuje vznik vrásek a k tomu kůži pomáhá chránit před UV zářením.
Velké množství vitamínu E a gammy, které obsahuje, pomáhá redukovat ukládání cholesterolu. V Evropě jse rýži nevěnuje až tolik témat a proto spousta léčivých účinků rýže bývá zapomenute. Naopak jsou na tom v Japonsku, kteří už tisíce let zpět vědí o těchto blahodárných účincích.

Zde je recept na rýžovou masku, která potlačí viditelné vrásky a bude vás dokonale bránit proti tvorbě dalších.
Na masku budete potřebovat:
1 velkou lžíci mléka
1 velkou lžíci medu
3 velké lžíce rýže

Postup:
Nejprve rýži uvařte, zceďte a vodu si odložte. Do rýže přidejte mléko a med. Pořádně promíchejte. Umyjte si vodou tvář od všedních nečistot a důkladně usušte.
Po tom si jí směsí potřete celou a nechte působit 10 minut.
Po chvíli masku setřete rýžovou vodou (proto sme si jí dali stranou). Ta voda dodá vaší pleti jas a pevnost a sytější barvu. Dokonce poskytne jemný filtr před slunečním zářením.

Aplikujte masku jednou týdně a výsledky uvidíte už velice brzy.

 

Autor: admin

Fantastické bábovkové pokušení, které nejen krásně vpadá. Za toto Vás budou vychvalovat až do nebes!

Přivažte doma láhev k radiátoru. Až se dostaví výsledky budete to dělat každý rok!