v

Toto se stane s vaší tváří pokud ji umyjete s kokosovým olejem a sodou bikarbónou!

Část vaší denní hygieny je využívání určitého prostředku na mytí vaší tváři na udržení si čisté a zdravé pokožky.

Mnoho prostředků na boj proti akné, na exfoliačnosť a také i masky využívají malé kuličky aby pomáhaly „leštit“ pokožku tím, že odstraní vrstvy mrtvé kůže, zatímco obsahují krémové a čistící prvky které ji pomohou zvlhčovat a upravovat.

Místo utrácení mnoho peněz na produkty které ani nemusí fungovat na vaší pokožce, můžete si vytvořit přírodní krém u vás doma jen se dvěma ingrediencemi které již pravděpodobně máte:

kokosový olej a soda bikarbona.

Nejen že jsou tyto dvě ingredience snadno dostupné, jsou také vysoce efektivní v ošetřování problematické pokožky.

Na rozdíl od chemických a toxických ingrediencí v běžně kúpiteľnej kosmetice, tyto dvě ingredience jsou bezpečné pro vaši pokožku a jsou také jedlé.

Toto je hlavní důvod co potřebujete když hledáte produkty na ošetřování největšího orgánu vašeho těla, zevnitř i zvenku.

Když jsou smíšené spolu, tyto dva produkty fungují velmi dobře při léčení akné, zrudnutí, zjizvení a při odstraňování nadbytečné špíny, oleje a při odstraňování mrtvé kůže. Výsledky jsou dechberoucí.

Soda bikarbona, je často využívána například: v domě upečených produktů, jako leštící činidlo, pro hluboké čištění a deodorační činidlo pro domácí použití.

Může zaměnit mnoho tvrdých a toxických domácích čističů a poskytnout excelentní výsledky.

Je také využívána při kosmetice (například při zubních prostředcích a deodorantech).

Jedná se o přírodní řešení krásy, které je také velmi efektivní v ošetřování akné.

Velmi často je pH příčinou, proč se takové pokožkové onemocnění vyskytují.

Soda bikarbona může být využita na korekci Pokožková hladiny pH a tím pádem i v léčení těchto náhlých kožních onemocněních.

Kokosový olej, na druhé straně, má antibakteriální, léčící a zvlhčovací účinky které upravují, vyživují a zklidňují pokožku. Je to mnohem jemnější produkt jako soda bikarbona, a po smíchání obou produktů spolu, kokosový olej vyrovnává tvrdost sody a finální produkt je tím pádem bezpečný i pro ty nejjemnější pokožky.

Můžete použít jakýkoliv přírodní kokosový olej, ale panenský kokosový olej který byl prolisovaný za mokra vykazuje lepší výsledky.

použití:

Budete potřebovat pouze dvě ingredience:

Kokosový olej a Soda bikarbona

Abyste zjistili kolik potřebujete z každého, nejprve musíte zjistit jaký je typ vaší pokožky a jaký chcete výsledek. Pro citlivější pokožku, použijte alespoň poměr kokosového oleje a jedlé sody 2: 1.

Pokud potřebujete něco jako Exfoliator, použijte poměr 1: 1.

Vše co musíte udělat je smíchat tyto ingredience dohromady a aplikovat finální produkt na vaši pokožku, suchou či mokrou.

Můžete ji nechat na tváři během pár minut jako masku pro ještě hlubší upravení, nebo si ji jednoduše opláchněte s teplou vodou jemnými kruhovými pohyby.

Je dobré si někdy smíchat i malou dávku v momentě kdy ji potřebujete.

Zkuste si tuto jednoduchou, levnou a efektivní léčbu pro problematickou pokožku a zjistěte jestli to nestojí za to.

Autor: admin

Muž zachránil toulavého psa – o několik měsíců později se dozvěděl, co ve skutečnosti adoptoval!

Máme návod se kterým budou Vaše ztvrdlé paty opět měkké a hladké jako kočičí tlapky. Vysušení a popraskání je již minulostí!