v , ,

Trik babičky: Přiložte si plátky cibule na chodidla a za noc vyléčíte mnohé nemoci

Možná se vám to zdá divné, že přikládání plátků cibule na chodidla dokáže vyléčit mnoho onemocnění, ale jedná se o velmi oblíbený přírodní lék již od 16. století. A navíc, velmi dobře funguje!

Co dokáží vyléčit cibulové obklady na chodidlech

Z množství onemocnění, na které zabírá tento recept, zmiňme alespoň pár těch nejdůležitějších:

snižování horečky
potlačování rýmy a nachlazení
detoxikace těla od toxinů
ničení bakterií a virů
Za své účinky vděčí cibule několika význačnými složkám, které se v ní nacházejí. Cibule je například bohatá na sirnaté sloučeniny, které mají silné protizánětlivé účinky.

Na jakém principu funguje tento recept

Jde o to, že v chodidlech se nachází přes 7000 nervových zakončení.

Jsou to specifické body, které jsou spojeny s ostatními tělesnými orgány a tělesnými partiemi jako například mozek, játra či srdce.

Proto hned, jak se cibule dostane do kontaktu s pokožkou na chodidle, její složky stimulují uvedená nervová zakončení a tím přímo ovlivňují orgány, které k nim přísluší.

Jednou z možnosti, jak si přikládat cibuli na chodidla, je použití ponožek.

 Jednoduše vložte cibuli do ponožek, navlékněte si je na nohy a ponožky pak přes noc přidrží cibuli, aby se z nohy nesklouzla.

Druhou z možností je cibuli připevnit igelitovým kuchyňským obalem. Přiložte si cibuli k chodidlům a ty pak omotejte celofánem.

Obě metody mají stejné účinky: Do rána cibule zničí v těle bakterie, viry a jiné patogeny. Navíc podpoří detoxikaci těla od toxinů a zmírní příznaky chřipky nebo nachlazení.

Jednou z častých komplikací bývají oteklé uzliny. Ty jsou příznakem toho, že v těle se nachází infekce.

Podle doktorky Lauren Federové, autorky publikace Přírodní péče o dítě, cibulové zábaly jsou výborným pomocníkem při mnoha zdravotních potížích, včetně oteklých uzlin.

Jak uvádí:

Kromě léčby nachlazení, cibulové zábaly mohou být použity i při oteklých lymfatických uzlinách, bolestech uší, růstu zoubků u dětí či na záněty močových cest.

Mnozí lidé, kteří cibulové zábaly vyzkoušeli, potvrzují, že jsou velmi efektivní.

Mohou se používat i u menších dětí. V tomto případě, ale zábaly nedávejte na celou noc, ale jen na kratší chvíli, protože cibule může v některých případech podráždit jemnou dětskou pokožku.

Proto, pokud se vy nebo vaše dítě cítíte nemocní nebo na vás leze chřipka či nachlazení, neváhejte využít tento staletími ověřený přírodní recept.

Autor: admin

Chutné lívance s džemem a medem – ideální snídani!

Přečtěte si toto a už nikdy víc nevyhoďte pecku z avokáda