v , ,

Tyto potraviny můžete konzumovat i před spaním. To nejlepší je, že z nich nepřiberete!

Kdo z nás se nepodívá do ledničky i poté, co odbude 6 hodina večer. Všechno to začíná zcela nevinně: „nevypijeme si raději jen šálek čaje?“

Nakonec to skončí sendvičem s klobáskou a palačinkami s bohatou dávkou šlehačky. To jsou tedy zatraceně dobře strávené večerní momenty, zejména pokud celý den dopadl na štíru.

V případě, že se večer rozhodnete konzumovat něco zdravého, zvolte si produkty, které zlepšují kvalitu spánku a nevynesou vaši váhu do nebeských výšin. Podívejte se tedy, co si můžete dopřát, aniž byste měli výčitky.

Sýr

Před spánkem nesnězte vše, co vidíte, neboť vaše tělo to nepotěší. Doporučuje se, abyste pojedli něco lehké před spánkem, například pár plátků sýra, které dostatečně uspokojí vaše chuťové receptory a tělo je snadno stráví.

Jogurt

Podle odborníků na výživu je řecký jogurt ideální pro noční občerstvení. Obsahuje hodně bílkovin a málo tuků. Díky bílkovinám v jogurtu nebudete cítit hlad a také vám pomohou spálit více kalorií během dne.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1        2

Autor: admin

Proč vždy, když odcházíte z domu, byste měli nechat lžičku s cukrem na zahradě nebo na balkóně

Dřevěný domeček, který má pouze 60 metrů čtverečních. Když jsem uviděla, jak vypadá uvnitř, okamžitě jsem se zamilovala!