v , ,

Váš odstraňovač laku na nehty může dělat malé zázraky ve vašem domě. Zde je 12 tipů, které můžete vidět!

Tyto tipy vám mohou pomoci!

Může mít silný zápach, ale váš odstraňovač laků na bázi acetonu může dělat zázraky ve vašem domě.

Kromě odstraňování laku na nehty z nehtů odstraňovač laku na nehty lze použít k opravě poškrábání, čištění, odstranění skvrn a další!

Objevte 12 tipů, které vám usnadní život!

Některé tipy vás dokonce překvapí!

Tip č. 1

Zředěte odstraňovač laku na nehty vodou a otřete špínu okolo vaší vany, potom použijte tuhý kartáč. Odstraňuje veškeré skvrny na vaší vaně!

Tip č. 2

Máte barvu na vašem oblečení? Jednoduše promíchejte jednu část laku na nehty a dvě části vody a otřete skvrnu měkkým hadříkem namočeným ve směsi. Inkoust by měl zmizet hned!

Tip č. 3

Namočte bavlněný tampón do odstraňovače laku na nehty a vyčistěte s ním klávesnici, a bude jako nový!

Tip číslo 4

Pokud potřebujete odstranit lepivé zbytky, které zůstaly nalepeny samolepkami nebo cenovými značkami, prostě očistěte prostor lakem na nehty, dokud se cenovky nebo nálepky zcela neodstraní.

Tip č. 5

Mokrý papírový ručník s odstraňovačem laku na nehty a otřete škrábance na podlaze z tvrdého dřeva, laminátové podlahy nebo dlaždice.

Tip č. 6

Pokud jste nechtěně namalovali okenní tabule, použijte trochu odstraňovače laku na nehty a nechte to několik minut působit . Potom jej otřete vlhkým hadříkem.

Tip č. 7

Odstraňte z porcelánu čajové nebo kávové skvrny tím, že otřete skvrny hadříkem navlhčeným lakem na nehty. Ujistěte se, že řádně vyčistíte porcelán mýdlem a vodou, než ho budete používat později!

Tip č. 8

Zbavte se škrábanců na běžeckých botách namočením papírového ručníku do odstraňovače laku na nehty a otřete vlhkou látku.

Tip č. 9

Pokud máte lepidlo na kůži, můžete použít bavlněný tampón a lak na nehty, abyste se ho zbavili.

Tip č. 10

Pokud máte hodinky s plastovým číselníkem, který je poškrábaný, můžete namočit bavlněný tampón do laku na nehty a otřít škrábance. Aceton rozpustí plast a vyhlazuje poškrábání, jestliže lehce otřete.

Tip č. 11

Šetrně namočte bavlněnou tyčinku do odstraňovače laku na nehty a odstraňte trvalé značkovací skvrny. Tužka by měla zmizet pomalu.

Tip číslo 12

Zbavte se nahromaděné špíny v holicím strojku tím, že otírejte nože lakem na odstraňování nehtů. Nezapomeňte před použitím opláchnout mýdlem a vodou!

Doufám, že tyto malé tipy vám ulehčí život!

 
 
 

Autor: admin

Student, který má málo peněz, staví svůj vlastní drobný dům, aby se vyhnul dluhu

Muž nám ukáže jak jednoduché je si udělat dobrý dezert třeba z pizza těsta . Stačí nám jen trochu fantazie a výsledek je chutný a na pohled nádherný…………