v ,

Vaše WC bude vždy čisté a svěže vonět. Jediné, co potřebujete, je toto

Jsme všichni když naše toaleta nevoní. Nenávidíte špatný zápach, který pochází z toalety, ale nechcete používat syntetické dezodoranty, abyste neohrozili život vašich blízkých? Hledáte přirozené řešení pro toaletní vůni ? Zde je ten recept, který by vás měl potěšit!

Čištění toalety, je pravděpodobně jedna z nejvíce bolestivých domácích prací. Pokud by to nebylo hygienicky závazné, bylo by to v pořádku, zvláště jelikož jsou toalety známé jako jedna z nejsmutnějších částí domu. Za tímto účelem obvykle používáme konvenční výrobky nacházející se v supermarketech. Účinné výrobky, jistě, ale velmi škodlivé. Zde je přírodní alternativa, kterou posílá čtenář, jak vyčistit toaletu. Zkoušeli jsme to a my vám ji doporučujeme
Receptura přírodního čisticího prostředku:
Recept, který navrhujeme, je velmi jednoduchý. Budete potřebovat jen 3 přísady, abyste dezinfikovali misku toalety a vyčistěte ji, to bez otření!

Složení:
200 g sody
½ šálku bílého octa
15 kapek dezinfekčního esenciálního oleje

Příprava:
V misce míste sodu, bílý ocet a esenciální olej, abyste získali homogenní strukturu. Pak vzít lžičku této směsi a vytvořte malé kuličky. Umístěte je na pergamenový papír a nechte 4 a 5 hodin vysušit . Uchovávejte kuličky v krabici.

Použití:
Chcete-li vyčistit toaletu, vložte míč do toalety a nechte několik minut psobit.
Nejlepších výsledků dosáhnete opakováním tohoto tipu 2-3x týdně.

 

Autor: admin

4 RECEPTY DETOXOVÉ VODY, KTERÉ JSOU VYNIKAJÍCÍ PRO naš tělo

Muž zachránil toulavého psa – o několik měsíců později se dozvěděl, co ve skutečnosti adoptoval!