v

Víte co se stane, když si zabalíte nohy do hliníkové fólie?

Dneska už je vědecky dokázáno, že hliníková fólie může fungovat jako vynikající náhrada chemických látek a drahých léků.
Ruští i Čínští léčitelé využívali hliníkovou fólii pro jejich výborné výsledky, jak se přirozeně zbavit zdravotních problémů. Tato fascinující metoda byla popsána psychoterapeutem Wilhelmem Reichem, studentům Sigmunda Freuda a významný neurologem a objevitele psychoanalýzy. Rozsáhlé důkazy alternativních lékařů po několika let ukazují, že hliníková fólie má schopnost eliminovat tyto problémy.

popáleniny
bolesti svalů
Bolesti zad, krku, ramen, kolen, nohou, kloubů, jizev z operace
Účinky zánětlivých procesů

Za vším stojí zvláštní energicky strukturované prostředky, které se používají při léčení, jako například produkty z hliníkové fólie.
Lidský organismus obsahuje speciální kmenové buňky, které neustále komunikují se zemským energetickým pólem.
Toto pole je deformované z různých důvodů. Povrch fólie odráží zemské energetické pole a zvětšuje jej několik krát jako obrovské zaostřovací zvětšovací sklo, které obnoví poškozenou interakci mezi buňkami.

První pomoc s popáleninami
Když nanesete alobal přes postiženou oblast můžete tak snadno zmírnit bolest z popálení ohněm, horké vody, páry, oleje nebo jiných kapalin.

postup:
Zaprvé ošetříte popálené místo tekoucí vodou po dobu několika minut. Pokud dojde poškození pokožky, absorbuje vodu z rány pomocí sterilní gázy. Pokud nebyla poškozená pokožka, prostě vysušíte oblast měkkým a čistým hadříkem. Jakmile se rána vysuší, aplikujte tenkou vrstvu gázy na postižené místo.
Vyříznete část hliníkové fólie a dáte ji přes gázu nebo přes bolavé části kůže. Zabalíte fólii kolem končetin. Upevněte fólii s páskou a nechte fólii pracovat, dokud bolest nezmizí.

Na každé bolavé místo dejte náplast nebo obvaz s hliníkovou fólií. V případě, že bolest zahrnuje prsty, lokty, ramena, kolena. Zabalíte fólii kolem končetiny a zajistěte náplastí nebo lepicí páskou. Tento postup proveďte v průběhu 10-12 dnů.

Vědci tvrdí, že fantomové bolesti, které se obvykle objeví po amputací končetiny, mohou zmizet právě díky hliníkové fólie. Podle časopisu British Journal of Pain, bolest byla mírnější u lidí, kteří měli končetiny zabalené do hliníkové fólie.

Léčba proti chřipce a nachlazení
Léčba hliníkové fólie se ukázala jako velmi úspěšná v boji proti infekcím. Jako ve skutečnosti, je tato léčba velmi účinná bez použití předepsaných léků. Zaprvé umístěte fólii kolem nohou v 5-7 vrstvách a umístěte mezi nimi papír nebo bavlnu. Nechte působit půlhodinu předtím, než ho odstraníte. Umístěte nový obal o dvě hodiny později a nechte pracovat hodinu. Uděláte další přestávku na dvě hodiny. Tato léčba by se měla provádět v průběhu jednoho týdne.

Proti nespavosti a únavě
Každá žena chce vypadat svěže a odpočatě po probdělé noci. I když se to zdá nemožné, trik je světově proslulý vizážisty a může být ve skutečnosti dobrý nápad, jak s nespavostí zatočit. Jediné co budete potřebovat, bude nastříhat hliníkovou fólii na proužky a necháte je v chladničce na několik hodin. Dejte si pak ty chladné proužky na oblasti, jako oční víčka nebo celý obličej. Nechte fólii pracovat, dokud nepocítíte úlevu. Věřte nebo ne, toto je jednoduchý trik a pomůže vám eliminovat stopy stresu, únavy a nespavosti.

Autor: admin

Masírujte si ukazováček 60 sekund a uvidíte, co se stane s vaším tělem. Toto je starý japonský trik

Domácí ochucené palačinky připravené za 10 minut bez kynutí – báječná chuť!