v

Vyzkoušejte 3 triky, které vám usnadní se během několika sekund zbavit zamrzlého čelního skla

Existují závažné nevýhody mrazu, takže pokud nechráníme čelní sklo našeho vozu, může se na něm snadno vytvořit ledová vrstva. Pokud nechcete trávit dlouhé minuty venku v mrazivém počasí škrábáním oken, jsou zde tři šikovné a jednoduché tipy, jak rychle rozmrazení dokončit.

Nebudete tak muset k autu chodit o deset minut dříve, než chcete skutečně vyrazit. Tyto tři triky zahrnují:

denaturovaný ethylalkohol,
octový roztok,
pěna na holení a stelivo pro kočky

Denaturovaný ethylalkohol je velkým pomocníkem
Naplňte stříkací láhev dvěma dávkami alkoholu a jednou dávkou vody. Pořádně protřepejte a nastříkejte na čelní sklo. Po několika sekundách se ledová vrstva snadno odrazí a budete ji moci snadno a velmi rychle odstranit. Celý proces odstranění tak bude trvat jen pár minut, jednoduše neodejdete. Tento přípravek a jiné, speciálně na tento problém seženete během zimní sezóny v jakémkoliv obchodě.

 

Octový roztok

Dalším rychlým a jednoduchým způsobem, jak se rychle zbavit ledu na skle při autě, je prostě ocet. Pokud doma nemáte denaturovaný alkohol, vezměte si také ocet. Smíchejte tři dávky octa s jednou dávkou vody, roztok nalijte do láhve s rozstřikovačem a pak naneste na čelní sklo. Může dojít k vyfouknutí a následnému odmrazení. Vyjděte do práce nebo na nákup ráno bez zbytečných průtahů a užijte si své ráno o trochu víc. Navíc nebudete muset zbytečně stát na mrazu.

Pěna na holení a stelivo pro kočky

Někdy se pára uvnitř může také změnit na vrstvu ledu, takže musíte seškrábat nejen studenou vrstvu zvenčí, ale i zevnitř. Pokud předcházející noc aplikujeme na vnitřek čelního skla pěnu na holení, ráno nezmrzne, ani když na palubní desku v malé krabičce umístěte stelivo pro kočky. To absorbuje vlhkost uvnitř, takže na okně nebude nic zamrzat.

Prodloužení nouzového stavu o 14 dní? Babiš dostal tyhle podmínky!

Nejchutnější pochoutka na světě: Křehké trubičky plněné fantastickým krémem !