v ,

Z vagonu metra lezl 14letý mladík po čtyřech. Nadýchal více než 3,5 promile

Pohled na člověka, který se ze soupravy metra dokáže sotva vyplazit ven, se v neděli večer naskytl dozorčímu stanice Náměstí Republiky v Praze. Následně se ukázalo, že jde o namol opilého čtrnáctiletého chlapce

Bezpečnostní kamery ze stanice metra zachytily mladíka, který se z vagonu na nástupiště dostával po čtyřech. Na pomoc mu přiběhli cestující i dozorčí, který poté přivolal strážníky. Mladík nebyl schopen ovládat ani své motorické funkce a dechová zkouška ukázala více než 3,5 promile. Vyšlo také najevo, že je mu teprve 14 let.

„Silně opilou osobu se zdravotními problémy vyjela hlídka prověřit do stanice metra Náměstí Republiky. Na nástupišti seděl mladík, na kterého dohlíželi dva cestující a dozorčí stanice,“ uvedla pražská městská policie.

Na pomoc přijela také záchranná služba. Mladík nedokázal ovládat své chování ani motorické funkce, strážníci proto museli zdravotníkům pomoct dostat ho do sanitního vozu. „Dechová zkouška ukázala hodnotu přes 3,5 promile a lustrací vyšlo najevo, že je mu teprve 14 let. Záchranáři nezletilého převezli do nemocnice a celou věc si k dalšímu šetření převzala státní policie,“ dodali strážníci.

Autor: admin

Lékař a farmaceut radí : Jak léčit covid-19 doma, pokud máte mírné příznaky

TENHLE BLÁZNIVÝ TANEC Z RUSKA JE HITEM V ČESKU! NA YOUTUBE MÁ PŘES 47 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ!