v ,

Zázračný lék na nemocné průdušky a silný kašel, který oceníte hlavně při léčbě vašich dětí.

Zázvorový zábal, který odstraní hlen z vašich plic během jedné noci. Velice efektivní pro děti!

Zázvor, jak je známo, poskytuje úlevu od bolestí hlavy, žaludku a bolavých kloubů a svalů. Nakopne váš metabolismus a dále. Zázvor také údajně funguje proti rakovině a může se používat v zábalech. Zábaly jsou určeny pro vyléčení kašle a odstranění hlenu z plic.

Zázvor je jeden z nejlepších léků na záchvaty dýchacích cest, tedy od kašle a nachlazení. Jak jsme již psali, umí odstranit i hleny, které  se nacházejí v plicích. V kombinaci s medem může léčit, a to přes noc. Výborný je hlavně i pro děti.

Složení:

Med
Mouka
Zázvorová šťáva
Rostlinný olej
Gáza
Ubrousek
Velká náplast

Skombinujte zázvorovou šťávu s moukou a trochou medu. Přidejte nějaký rostlinný olej a vše promíchejte. Aplikujte tuto směs na ubrousek a zabalte ji do gázy. Umístěte na hruď a zajistěte ji na tomto místě pomocí náplasti. Nechte působit přes noc, pokud jde o dítě,
nechte pouze 2-3 hodiny.

Pokud zkusíte tuto léčbu, budete se po ní potit. Ihned po první aplikaci uvidíte efekt. Pravděpodobně se budete po první noci cítit o hodně lépe, ale i přes to pokračujte v léčbě dalších několik dní.

Tyto zábaly nejsou vhodné pro děti do 1 roky. Rovněž by neměly být používány, jestliže vaše dítě má poradění kůže nebo jiný stav na hrudi, či zádech.

Nová a zároveň snad nejhorší internetová výzva, kterou se teď děti baví. To nepochopíte!

Propádlovali celé Norsko po jeho ledových (a nádherných) vodách!