v ,

ZÁZVOR ZABALENÝ V LÁTCE ODSTRAŇUJE HLEN Z PLIC BĚHEM JEDNÉ NOCI. TAKTO TO DOSÁHNETE

Zázvor zabalený v tkanině vás doslova zachrání před kašlem a hlenem! Nemá žádné vedlejší účinky, ale musí být důkladně připraven k použití, zejména co se týká dětí s citlivou pokožkou…

Přetrvávající kašel vám může zničit nejen den, ale i noc, odvrátit pozornost od naléhavějších problémů nebo nedovolit vám mít klidný, kvalitní spánek.

A u malého dítěte, jehož imunitní systém ještě není dostatečně silný, může chronický kašel vyvinout do závažnějšího onemocnění.

Při léčbě chronického kašle může lékař předepsat sirup, aniž by zmínil možné vedlejší účinky a dlouhodobé komplikace po takových lécích.

Tyto dvě složky – dextrometorfan a kodein, běžně se vyskytující v lécích proti kašli, mohou způsobit bolesti hlavy, nespavost nebo migrény.

Existuje alternativa k běžnému léku proti kašli a můžete jej najít nejen v lékárně, ale i ve vlastní ledničce!

Smíchejte si med, olivový olej, mouku a 1 polévkovou lžíci čerstvého strouhaného zázvoru. Tuto směs naneste na ubrousek nebo tkaninu, na kterou pak přiložíte kousek gázy.

Gázu přiloženou na hrudník nebo záda zafixujte leukoplastí. Dospělí si mohou léčivou náplast nechat na těle během celé noci, ale mějte na paměti, že to může vyvolat nadměrné pocení.

Děti si ho mohou mít na sobě maximálně 3 hodiny před spaním.

Zázvor a med byly po celá tisíciletí využívány jako účinné produkty k léčbě různých nemocí a v případě silného kašle opět prokázaly svou neocenitelnou účinnost.

Nezapomeňte však na možnou alergii na některé složky a před tím, než s něčím začnete, se poraďte se svým lékařem.

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂

Autor: admin

Lesbická matka zabila svého syna (†9), pomáhala jí milenka: Po pobodání ho chtěli ugrilovat!

ZASKOČTE VŠECHY LÉKAŘE: S TÍMTO POROSTOU VAŠE VLASY RYCHLEJI NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM