v

Žena šokovala doktory! V únoru porodila chlapečka, v březnu dvojčata.

V únoru porodila dvacetiletá Árifa Sultánaová z Bangladéše chlapečka. Porod proběhl bez problémů a Árifa se po pár dnech vrátila domů. Po měsíci ale znovu navštívila nemocnici a to kvůli nesnesitelným bolestem břicha. To, co lékaři při vyšetření zjistili, šokovalo nejen je, ale i ženu.

Lékaři jí v těle našli další dělohu a v ní zdravá dvojčata. Ženě se totiž během plodného období vytvořila tři embrya. Po šokujícím vyšetření udělali lékaři císařský řez a na svět tak přišla holčička a chlapeček.

“Byli jsme v šoku a překvapení”, cituje gynekoložka, která zákrok prováděla. Jak je možné, že na její těhotenství předtím nikdo nepřišel?
Gynekoložka tvrdí, že pacientka byla chudá a nebyla nikdy na ultrazvuku.

Děti se narodily zdravé a matka byla po čtyřech dnech z nemocnice propuštěna. Podle gynekologů byla během jejího plodného období oplodněna tři vajíčka najednou a z nich se vyvinula tři embrya.

Pacientka má z dětí radost, ale trápí ji finanční situace, protože její manžel údajně vydělává v přepočtu 2 200 korun měsíčně. Říká ale, že udělá vše proto, aby se její děti měly co nejlépe.

Autor: admin

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Muž si píchl čaj z halucinogeních hub do žil ! Dočtete se co se mu stalo