v , , ,

Ženich dal své nevěstě místo polibku pořádnou facku. Co se stalo?

Každá dívka sní o své svatbě, krásných bílých šatech a ženichovi, který je jejím princem na bílém koni. V duchu vidí sebe i svého vyvoleného, jak si vyměňují slova o nehynoucí lásce a životu zalitého sluncem. Takové sny měla jistě i tato nevěsta, která ovšem záhy zjistila, že sny se nemusí splnit a její princ vůbec není princem.

Jako na každé svatbě, tak i na této dostali novomanželé kousek svatebního dortu, který měli ochutnat s tím, že ženich vloží kousek nevěstě do úst a ona poté ženichovi. Ženich se zhostil úkolu příkladně, ale nevěsta špatně odhadla ženichovu náladu a z legrace rukou, ve které držela dortík, uhnula.

Ženich žert nepochopil a své vyvolené vlepil takovou facku, že upadla. Svatebčané i samotná nevěsta zůstali v šoku – takovou reakci nikdo nečekal a už vůbec ne novomanželka.

Snad si teprve v tu chvíli uvědomila, že asi neudělala dobře, když si právě tohoto muže vzala. Jak se k ní bude chovat v příštích dnech a letech, když jí na jejich svatbě před zraky celé rodiny a přátel uhodil? Určitě to není dobrý začátek. Na celý incident se můžete podívat na videu na další straně.

Autor: admin

Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu

Když přišla po porodu na kontrolu, čekal ji šok. Maminka se neubránila slzám